Şadi Özdemir STK temsilcileriyle buluştu

BURSA (İGFA) – Nilüfer’i adım adım gezen Nilüfer Belediye Lider Adayı Şadi Özdemir, Nilüfer’deki sivil toplum örgütleriyle bir ortaya gelerek lokal idarelerden beklentilerini dinledi. Nilüfer Dernekler Yerleşkesi’ndeki buluşmaya farklı alanlarda faaliyet gösteren STK’lardan iştirak büyük oldu.


Lider Adayı Şadi Özdemir, eski CHP Milletvekilleri Sena Kaleli ve İlhan Demiröz ile birlikte toplantı salonuna girişte bir sürprizle karşılaştı. Yeni Nesil Köy Enstitülüler Derneği Bursa Şubesi’nin Hasan Ali Yücel Mandolin Orkestrası, küçük bir konser verdi.
Buluşmada kendini tanıtıp projelerine değinen Nilüfer Belediye Lider Adayı Şadi Özdemir, “Sivil toplum örgütlerinin tekliflerine açığız. Kenti birlikte yöneteceğiz. Sivil toplum örgütleri, akademik odalar üniversiteler üzere güçlerle ortak akılla doğruyu bulmak için güçlü bir cepheye muhtaçlığımız var” dedi.

Toplantıya katılanlar Şadi Özdemir’e projeleri ile ilgili sorular da sordu. Spor, bayanlar, emekliler, etraf, okul gereksinimi ve mümkün bir zelzeleye karşı alınacak tedbirlerle ilgili çok sayıda soruya yanıt veren Şadi Özdemir, “Her bölüme yönelik projelerimiz var. Akıllı tarım, dijital köy üzere hayallerimiz var. Bunları hayata geçirmek istiyoruz” diye konuştu.

Türkiye’deki ömür şartlarının zorluğuna dikkat çeken Şadi Özdemir, kente büyük buluşma alanları kazandırmak istediklerini belirterek konuşmasını şu tabirlerle sürdürdü: “Nilüferlileri hem meskenlerinden dışarı çıkararak toplumsallaşmalarına dayanak vermek hem de ekonomik alanlar sunmak için buluşma alanları oluşturacağız. Buralarda halkımızın inançlı, huzurlu, memnun bir biçimde vakit geçirmelerini sağlayacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir