Son Dakika Haberi: Angelino, Galatasaray’ı istiyor! Premier Lig, Portekiz ve İtalya’ya ret, Leipzig’in kararı…

Galatasaray’da teknik yönetici Okan Buruk’un sol bek transferi için birinci tercihi olduğu belirtilen Angelino’da yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

FABRIZIO DUYURMUŞTU

Bu transferle ilgili ünlü İtalyan gazeteci Fabrizio Romano; Galatasaray’ın Angelino ile anlaştığı fakat kulüplerin görüşmelerinin sürdüğünü duyurmuştu.

ERDEN TİMUR DOĞRULADI

Geçtiğimiz gün açıklamalarda bulunan Erden Timur ise “Angelino ile bir noktaya geldik, kulübüyle görüşmelerimiz sürüyor.” halinde konuşmuştu.

GALATASARAY İÇİN REDDEDİYOR

Son olarak Sky Sports, Angelino hakkında yayınladığı haberde; Galatasaray’ın bu transferde elinin güçlü olduğunu vurguladı.

Haberde; İspanyol sol bekin, Premier Lig, Portekiz ve Serie A’dan gelen teklifleri Galatasaray için reddettiği belirtildi.

’10 MİLYON EUROYA BİTEBİLİR’

Angelino’nun özgür kalma bedelinin 20 milyon euro olduğu hatırlatılırken muahedenin 12 milyon euro civarında sonuçlanabileceği kaydedildi.

SEZONU HOFFENHEIM’DA TAMAMLADI

Sezonu Hoffenheim’da kiralık geçiren, daha evvel Manchester City ve PSV Eindhoven formaları da giyen Angelino’nun bonservisiyle birlikte Galatasaray’a imza atması bekleniyor.

EN DEĞERLİ ÖZELLİĞİ HAMLE GÜCÜ

İspanyol yıldızın en değerli özelliği ise ataktaki aktifliği. Yalnızca bu dönem 35 maçta 12 asist yapan Angelino, Leipzig’de ise neredeyse 2 maçta 1 kere skora katkı sağladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir